Květen 2013

26.5.2013

26. května 2013 v 20:11 | Adél |  Diary by Adél
''Dear diary'' to snad není možný:D Je květen ne březen! tak co znamená to počasí??:/:D Tak popořadě... včera jsme měli okres starších žáků na hasičích. Jo, další okres, ale minule to byly dorostenky!:D Ale... jestli by vás náhodou zajímalo jak jsme dopadli:DD byoli jsme prvnííí!:D Všechny disciplíny jsme vyhráli a za necelý měsíc hurá na kraj. A jen pro vaší info:DD od doby co běhám hasiče (od 7-8) se nestalo aby jsme okres nevyhráli!:) Moje 28. medaile:) no, dneska nasi hasiči hned vedle v Bojanovicích porádali 1.kolo brdské ligy pro dospělé:) Měli jsm šanci běžet za družstvo ''B'' kdyby jsem chtěli, i když za muže a ženy se může běhat až od 15-ti, tak tím že jsme to pořádali by to nevadilo. Nakonec jsme neběhali protože jsme nechtěli, ale pomáhali jsme ve stánku.. úúú tím že byla zima furt lidi chtěli čaje a věci z grilu. Já připravovala tácky jakože s kečupem nebo hořčicí. ještě tedko slyšim v hlavě- hořčice,hořčice,kečup,hořčice,kečup,hořčice,hořčice,hořčice....-.- :D Jak dneska, tak včera pršelo a všude bylo bahno... hrozný, nezávidim těm co běhali. například takovej koš... to musíte úplně ponořit koš(i s váma:D) do kádě, takže pak jste mokrý a chudáci prostě:D:)) Já naštěstí dělám pravého prouda, takže mě tohle nehrozzí(když dobře zapojim).
A zítra jedem na nějaký stupidní úřad práce-.-:D
Tady máte ze sobotního okresu dětí fotku a další fotky ze všech pěti disciplín(fakt hodně hodně:D) najdete v celém článku!:)
PS: pršelo, běhali jsme a měli jsme helmy, takže se nesmát!:D
Já jsem číslo 7:) 1. je moje super kámoška Maru, 2. je Kika, 3. můj nejlepší kamarád (nejkoš) Jirka♥, 4.Kačka, 5. Simča, 6.Adél(Vemeňačka:D), 7.no, já, 8. Lenka a 9. je Domča (dvojče) ;))
koukněte na ty další fotky!:)


#1 Náááramky!:)

22. května 2013 v 18:34 | Adél |  Other Fashion by Adél
Nazdárek!:) Tak jsem se tak trošku inspirovala adminkou Mary a udělala jsem vám takový handmade článek:)
Nevím totiž jak vy, ale já miluju náramky.. Třebas takový ty kterých můžete mít na ruce víc.. z bavlnek a tak. Proto jsem vám trošku pohledala a tadááá.. koukněte sami:)
Tady je inspirace a 6 jednoduchých návodů na úžasný náramky máte v celém článku!:)

20.5.2013

20. května 2013 v 16:52 | Adél |  Diary by Adél
''Dear diary'' jsem mrtvá:D Jestli se ptáte proč.. hned vám to osvětlím:) Ve čtvrtek jsme měli se školou atletiku.. no, skočila jsem si dálku, zaběhla 60m, štafetu a umřelo mi SKORO všechno svalstvo, ale je tam to ''skoro'' takže pohoda:D V pátek jsme měli soustředění hasičský od půl druhý do sedmi večer... Běhali jsme útok CTIV, útoky, 4x60m, dlouhou civku (disciplíny) a auuu moje ještě víc bolavý svaly!:D A ted to nejlepší..:D po malé sobotní přestávce nás v neděli čekal okres dorostenek(hasiči). Tákže:D První věc, měla jsem rozbolavělý svaly, další věc... hned v první disciplíně jsem úplně na konci, takže to -naštěstí- náš výsledek neohrozilo, hodila ehm 'pusu'.:D Takže rozedřený koleno.. to jsme běželi další pokus, pak jednotlivce-který se mi moc nepovedly:(- a pak útoky.. ale aby ke všemu toho nebylo málo.. zapomněli nám na útoky dočerpat vodu, takže díky chybě pořadatelů jsme museli pokus znovu opakovat?:D Konečně, zdálo se to jako 156876864523let jsme v sedm hodin přijeli domů.. a to už mi vážně všechno to svalstvo umřelo:D... dala jsem si vanu, lehla jsem si a ráno(dneska) jsem se vzbudila jako přejetá parním válcem s rozbolavělým odřeným kolenem a rukou.. co víc si po víkendu přát?:D
Tady máte fotku z hasičů, z minuléhé roku. Kraj dorostenek...
ps: Tak jsme třetí no a no? Třetí místo taky místo...:) Jen mě štve že jsme kvůli malé kamarádčině chybě nepostoupili na republiku.. ale co, za měsíc jedem na kraj zas, tak kdo ví:D
no nic. Já jsem třetí z prava.. s tim pohárem v ruce----> už je to rok stará fotka:DD

Moje brož+další výrobky:)

18. května 2013 v 21:42 | Adél |  Handmade Accessories by Adél
Nazdáárek!:) No, tak tady vám chci ukázat něco z mojeho handmade:) no, ted zrovna se jedná o tuhle brož:)) Doufám že se vám líbí a nedivte se že je tam napsaný to ''catwar'' s kamarádkou jsme si založily ve středu svůj e-shop s našema výrobkama:) můžete se kouknout: blog->http://catwar.blog.cz/ facebook-> Catwar-handmadeღ děkuju že se juknete:)) a snad se líbí:) a další fotky mojich výrobků máte v celém článku:)


Med a skořice- účinná maska proti akné

17. května 2013 v 21:26 | Adél |  My Tips by Adél
Ahojtee:)) No, v tuhle dobu spoustu z vás trápí akné....má ho skoro každej:)
Tady máte můj typ, jak se ho zbavit. Vážně to pomáhá, mě to pomohlo a na internetu jsem od lidí hodně četla že jim taky:)

MASKA- SKOŘICE A MED
1) Do mističky si dáte lžíci medu
2) Přidáte lžičku skořice
3) Zamícháte, aby z toho byla taková řidší kaše:)
4) Dáte na obličej (nebo tam, kde je to potřeba) a necháte to 1-3 hodiny.
5) Co nejčastěji. Akné úplně zmizí (podle rozsáhlosti) tak za 14dní.
--> VÁŽNĚ POMÁHÁ!:)) Když vyzkoušíte, dejte vědět!:)

Ahojte!:)

16. května 2013 v 19:10 | Adél |  Diary by Adél
''Dear diary'' :D tak tohle je asi oficiální představení.Nejspíš bych se měla snažit udělat dojem, že jo?:D No, Jmenuju se Adéla Julišová.Je mi 14, v srpnu, přesněji 14. sladkých 15♥ :D Chodím do 8. třídy(odklad), mám přes 173cm, hnědý vlasy, modro-šedo-zelený..no prostě mix oči, hubenou postavu, 2 dioptrie(ale nosim čočky, nic a nebo brejle jenom občas:D) .. jo a, obří pusu a tmavý obočí-.-:DD Bydlim v Bratřínově (Praha-západ) s mamkou Petrou, taťkou Robertem, ségrou(dvojče) Domčou, stafordem Nikitou(pes), kočkou Eliškou a králíkem Bonnie. Mám ještě 24 letou nevlastní sestru Terku, kterou beru jako vlastní. Moje nejlepší kámoška ze školy je Kelly a taková ta ''best friend forever'' (alespoň si to myslíte do doby, než se to zvrtne) je/spíš byla Krisa (s měkym i) :) Ve škole mám jedničky (ale pšššt:DD)Miluju Justina Biebera, strašně obdivuju co dokázal, co dělá pro charity a jak miluje svoje fanoušky!:)Taky hrozně ráda koukám na Harryho Pottera, Stmívání a upíří deníky:D,hodně čtu (všechy Twilight jsem četla 4x a všechny HP 2x):DD, maluju, vyrábím, sportuju, bloguju, jsem s kamarádama, zpívám, hraju na klavír a dalších plno věcí. Chodím na hasiče, neberu to u jako kroužek, ale spíš jako část mojeho já.:) Ani nevíte, jak jsem ráda že jsem se stala adminkou na tomhle blogu!! Vůbec jsem nečekala že by z toho něco bylo!:)) Ale, věcí o mě už bylo dost:D Takže, To jsem já:)Diary

14. května 2013 v 21:30