Červen 2013

26.6.2013

26. června 2013 v 15:20 | Adél |  Diary by Adél
''Dear diary..'' Tak už začínaj prázdniny... to nák rychle uteklo ne?:D jestli takhle rychle uteče můj život, tak potěš prd*l teda:D (s prominutím) :D
Ale, jak se dneska všichni máte?:) To počasí je fakt na dvě věci-.-... Tak přes víkend jsme měli s hasičema (děti a dorostenky) kraj.. obojí jsme pokazili jak něco:D děti jsme byly 5. z 12-ti:D a dorostenky zas 3....;)) Na těch dorostenkách jsem měla mega štěstí fakt jako (y) hned v první disciplíně -jednotlivci- jsem se na kladině rozflákala a mám sedřenou nohu.. /holeň, stehno a pak trochu druhou nohu-koleno/ Fotku máte v celým článku, jestli se chcete zasmát nad mojí nešikovností-.-:D Jinak, byli jsme nedávno nakupovat, tak jsem si koupila samý krásný věci :3 Třeba tričko, do půlky břicha na který jsem si nažehlila 'forever belieber' (fotka zas v celém článku) a přitom to triko samotný v Gate ve slevě za 68kč :33 a krásný kratasy taky z Gateu:3♥, tu ombré barvu od palette či co(zatim mám na vlasech jen jakoby to trochu- pulku ty barvy a ve čtvrtek mi tam mamka dá zbytek:) ) Pak ještě jedno triko, taštičku a spodní prádlo z F&F a ještě něco:)) třeba dárek pro mojí nej kámošku Kelly která má dneska narozky a ták... různý fotky máte zase v celém článku:)
A co vám vychází na výzo?:)) Já bych měla mít samý:D a nejsem šprt-.-:D Jo a, nechcete dneska ještě zase nějakej DIY-článek?:) napište si kdyžtak s čím:)!
a TEĎ klikněte na 'celý článek' a jukněte na fotky!:)
ps: můj držkopád, jestli se chcete pokochat jak se snažím lítat:DD http://www.youtube.com/watch?v=Ro70DT4HVdY&feature=youtu.be prej to doopravdy vypadalo huř.. nevim no:D
xoxo -A

#3 jak si lepší kreslit LINKY- diy

15. června 2013 v 10:00 | Adél
Ahojte! Tady ten článek je přednastavený už ze dne, kdy jsem sem dávala diy- článek vlasy... Nudila jsem se, tak jsem tvořila článek:) Je nastavený na 15.6 sobota (beliebers sraz♥). Je to takový pomocný DIY- článek na linky, jak si je líp malovat :D Nevím ja vy, ale já si linky nedělám:)) ale kdo je 'nosí' at už výjmečně, nebo každodenně, měl by zkouknout tenhle článek :)).
Znáte to, fotky DIY-linky v celém článku :)
xoxo -A#2 hair tutorials♥

13. června 2013 v 19:52 | Adél |  Other Fashion by Adél
Tak jsem se rozhodla, že vám sem za dnešek dám ještě jeden článek, ať vám vynahradím mojí mini blogo-pauzu:)
Vzhledem k tomu že se tak oteplilo, tak jsem si řekla že sem dám zase jeden DIY- článek, tentokrát o vlasech:)
Různé další návody v celém článku!:)

13.6.2013

13. června 2013 v 18:07 | Adél |  Diary by Adél
"Dear diary.." Ahojte vespolek!:) Omlouvám se, že sem ted nic nepřidávám, ale ve škole se nám snad snaží rozdrtit mozky-.- :D Píšeme furt nějaký testy, projekty a blbosti jak o život. Pak máme taky pořád hasiče, protože příští týden jedeme na kraj, dneska jsem měla klavír a prostě děs:D
Taky jste tak moc rádi že je konečně teplo? já taky:) Ale hrozně to všechno nák uteklo, za dva týdny prázdniny?! uff:D
Jooo musim vám říct jednu věc.. v úterý šla ségra k rovnátkovýmu zubaři, naposledy na poslední kontrolu a já se k ní přidala jakože ''doprovod'' abych nemusela do školy:DD Je to na Náměstí míru.. tak, jedna věc, že jsme tam potkali kámošku ze školy a jejího bráchu ze školy o kterých ani nevim že tam choděj.. a druhá věc.. byli jsme v terranově a tam jsem si koupila fáákt supr-čupr hnědou kabelku, jak přes rameno tak do ruky, takovou hnědo-hnědou s nákýmá cvočíkama:D, vejdou se do ní učebnice a pohoda a jenom proto že byla malinko dole na obou stranách škrábnutá ták... mě stála jenom 29kč!:) jako super:D na to že to byla terranova a taška ,která by tam normálně (tipuju) stála minimálně 400Kč a je fakt pěkná:)... a ségra si koupila stejnou, ale šedou tak se šráblnutím ale menším, za 49..! tákže fakt radost:) a co vy, máte za poslední doby taky nějaký úlovek z nákupů?:)
-A

#2 Moje výrobky na fler!:))

3. června 2013 v 15:43 | Adél |  Handmade Accessories by Adél
AHojte!:) Tak mám pro vás další článek s novýma handmade výrobkama!:))
Nově jsem se přidala na fler.cz, tak se klidně můžete podívat http://www.fler.cz/shop/catwar teprve jsem začala, takže tam zatim nic moc není:)
Tady máte ukázku mojich výrobků, další fotky máte v celém článku :)
Moc ráda usliším váš názor!:)
Motýlková sada:)