Říjen 2013

just hate these long lonely nights

31. října 2013 v 17:26 | Anfinity |  Diary by Anfinity
Taky se často cítíte tak sami? Když už vidíte v někom oporu, dřív nebo později o ní stejně začnete pochybovat a zase budete na všechno sami. Teď, když noc začíná v podstatě v pět odpoledne, jsou tyhle pocity mnohem horší.
Untitled
Častokrát mi připadá, že úkolem společnosti je jenom vám plyvnout do obličeje. Čím jsem starší vidím to mnohem víc. Všechny moje iluze o šťastném světě se vypařují. Začalo to rozbořením víry na Ježíška, Velikonočního zajíčka, Zoubkovou vílu a teď to pokračuje rozplýváním se iluzí o spravedlnosti, osudu, vztazích, přátelstvích, štěstí. Prostě o všem.
Ale jedna iluze zůstala v mé hlavědo teď a doufám, že tam ještě nějakou dobu pobude. Je to iluze o tom, že jednou si dole, jednou zase nahoře. Ještě tam před měsícem jsem se cítila na vrcholku slávy a na pokraji štěstí, ale začalo to jít z kopce. Nemyslím si, že se mění situace kolem mě, ale že se spíš měním já. Těžko říct, co se teď děje.
***
Tak teď jsem vás docela luxusně zahltila svými emocionálními výkyvy:D No ale potřebovala jsem to dostat nějak ven;)

Dovolená v USA:)

24. října 2013 v 16:31 | Anfinity |  Friends and Family by Anfinity
Rozhodla jsem se vám sem dát několik fotek z mé dovolené v USA. Jelikož jsme přestupovali na letadlo v Paříži, strávili jsme i jeden den tam:)
Další fotky najdete na mém instagramu:

se ségrou Luckou
(Letiště Václava Havla)
v CČ↓↓↓

Ahoj!:)

20. října 2013 v 9:40 | Anfinity
Ahojte!:) Jsem vaše nová adminka a doufám, že se vám budou moje příspěvky líbit. Jmenuju se Alice, ale tady se podepisuju Anfinity (vymyslely to moje kámošky, je to jako Infinity(=nekonečno), ale s A:D) Je mi čtvrnáct let a chodím do kvarty (=9.třída) na gymnázium. Bydlím v rodinném domě v malé vesniččce kousek od Brna s rodiči a dvěma sestrami (Lucka-20 let a Julinka-7 let). Jsme sice docela početná rodina, ale přes týden doma býváme jen tři-já, máma a Julča. Táta pracuje v Praze, takže tam má byt a Lucka studuje na Masarykově univerzitě v Brně a taky tam má byt. Ale na víkend jezdí oba domů:)
Mám hoooooodně kamarádek, ale nejlepší jsou dvě-Adélka a Nelinka. S Áďou chodím do třídy, sedíme spolu a trávíme spolu hodně času. S Nelinkou dělám gymaer (zkratka pro gymnastický aerobik) a známe se už od tří let. Další kamarádky vám budu představovat postupem času.
Mým velkým koníčkem je móda. Odebírám módní časopisy, sleduju různé módní stránky, často chodím nakupovat a jsem tím prostě posedlá:D
Budu vám sem přidávat články, fotky, videa a doufám, že vás to bude bavit!:)

#1 Nejlepšejší kámoška♥

9. října 2013 v 16:28 | Adél |  Me, Friends and Family by Adél

Ahojte lidi!:) Jak se máte? Co první měsíc školy... náký pětky už?:D
Většina z vás je na střední, tudíž i na jiný škole... jaká je ta změna?:)
Každopádné, u mě je to pořád to samý jako minulej rok..:D známky super, kámoši super, učitelky.. no ujdou:D prostě nic novýho:)
Ale, k dnešnímu příspěvku.. vzhledem k tomu, že nemám ještě žádný článek v rubrice 'photos', tak jsem se rozhodla jeden přidat:) A bude to, s mojí nejlepší kámoškou Domčou Blažkovou- Kelly♥
No, řeknu vám jak to bylo o našem přátelství a pak už těch keců nechám, nebojte:D! S Kelly jsme se nikdy jako velký kámošky moc nebavily.. chodí se mnou do třídy, ale v tu dobu měla ve třídě jinou nejlepší kámošku, Jula, která kdyby skočila z okna tak Kelly nejspíš taky:D Měla na ní docela blbej vliv, Kelly na ní byla hrozně upnutá, s nikym jinym se nabavily... no a potom, se Jula hrozně změnila... je furt v pohodě i ted a je s ní sranda ale.. ostříhala se- jako kluk, začala se bavit s jinýma kámošema, začla občas pít.. kouřit.. prostě pubertačka a Domču (Kelly) odsunula na jinou kolej... no a tak jsme se asi začaly bavit.. chodily jsme k sobě na návštěvy, já tu pro ní byla když byla potřeba.. ona tu byla pro mě.. začalo to asi v nějaký 6-tý, spíš sedmý třídě.. a trva to dodnes.. neumím si představit že by jsme každá šla na jinou střední.. ona chce nejspíš na hotelovku ale nevím ještě, a já taky nevim, ale na hotelovku určitě nechci.. no tak se snažíme najít společný řešení, přece jenom, moc času už nemáme... No, já dřív měla taky jinou kámošku nejlepší, z Prahy, od malička jsme se spolu bavily, ale pak jsme se odstěhovali a ona se taky hodně změnila.. našla si jiný kámoše a na mě porstě zapomněla.. takže jsme s Kelly obě dvě odsunutý koleje, lterý se střetly, za což jsem nejvíc ráda.. s Kelly můžu dělat všechno, vést povzbuzující, nebo 'úchylácký' řeči, řešit s ní kluky, směju se sní.. no pořád, fotek s ním má miliony... milujukenzí jíkenzí nejvíckenzí♥ (naše 'super' řeč:DD) je to moje Blboňka a já jsem její Adlafuska (vypraná v pervolu black magic)♥
-snad se nezlobíte že jsem k tomu přidala takovou slohovku, ale bez ní by to nebylo ono:)
A co vy, máte nějakou nejlepší kámošku, kámoše?:))
ps: Fotky mě a Kelly v CČ:)