Prosinec 2013

#2 domácí pleťové masky part 2

27. prosince 2013 v 21:40 | Adél |  Tutorials by Adél
Ahojtee!:) Tak co jste dostali k Vánocům? Já docela hodně věcí, ale hlavně jsem byla ráda, že jsem byla s rodinou:)) Druhý den po Vánocích (25.12) měla mamka svoje 44. narozky a tatka jí po 20-ti letech (no, v létě to bude20) co jsou spolu, konečně požádal o ruku!:3 Konečně půjdeme se ségrou za družičky:33
Ale jinak, mám tady další sérii pleťových masek!! Tentokrát v jednom obrázku, zdá se mi to praktický:))
- Snad něco z toho vyžijete!:)
Mějte se!
S přáním pevného zdraví a láskou, navždy vaše -A
XOXO :-*

17.12.2013

17. prosince 2013 v 8:21 | Adél |  Diary by Adél
Ahojte lidi!:))
V první řadě se omlouvám, že jsem tu dlouho nebyla, budu se to snažit napravit.
No a, v druhý řadě.. VÁNOCE JSOU TADY, VÁNOCE JSOU TADY -teda skoro:D- Máte už dárky? Já skoro né, vůbec mě nenapadá co pro nejlepší kámošku.. nějakej typ?:)) Chci jí dát něco osobitýho, originálního.., aby, když se na to koukne, si vzpomněla na mě a na naše společný zážítky..<3 Musím něco jet koupit, než bude pátek (poslední den školy, takže jí to musím dát) jenže.. právě jsem doma a né ve škole, protože jsem nemocná, tudíž doufám že se rychle uzdravim (myslete na mě:-*) a budu moct jet něco koupit...))
Taky, a to i přes to, že nemám ráda, ne, nesnáším zimu ani dést ani sníh, tak doufám že alespon na vánoce ho trchu bude, toho sněhu, ne deště samozřejmě:DD Sníh ujde, dokud neroztaje v ponožkách, tak je alespon podstatně sušší než déšt..:D)) Ale podle mě ten sníh k těm svátkům tak nějak patří..
Taky se Blíží pololetí, co vám zatím vychází za známky?:)) Mě super, lepší to ani bejt nemůže, ted ještě konečně rozhodnout tu školu..:))
Jo a, ted jsem četla všechny díly twilight<3 už po sedmý, né že bych byůa nějaká uřvaná po tom, ale mám to hrozně ráda.. rozbřesk má 600 stránek a já ho přečetla v neděli za jeden den..:DD vlastně, utkvěl mi v hlavě název kapitoly 17, Z Jacobova pohledu: -ten název byl takhle-JAK VYPADÁM? JAKO ČARODĚJ ZE ZEMĚ OZ? POTŘEBUJETE MOZEK? POTŘEBUJETE SRDCE? POSLUŽTE SI. VEZMĚTE SI MOJE. VEZMĚTE SI VŠECHNO CO MÁM.
Já nevim, zdá se mi to takový.. nevím jak to říct))
Každopádně už pujdu, ted koukat na film, asi rozbřesk taky:D.. tak se mějte, užijte si vánoce!
S přáním pevného zdraví, s láskou navždy vaše -A♥

-fotka s Kelly♥
-trošku koštata:DD -BFFFFFFF
- já ta vlevo..:DD