Diary by Adél

17.12.2013

17. prosince 2013 v 8:21 | Adél
Ahojte lidi!:))
V první řadě se omlouvám, že jsem tu dlouho nebyla, budu se to snažit napravit.
No a, v druhý řadě.. VÁNOCE JSOU TADY, VÁNOCE JSOU TADY -teda skoro:D- Máte už dárky? Já skoro né, vůbec mě nenapadá co pro nejlepší kámošku.. nějakej typ?:)) Chci jí dát něco osobitýho, originálního.., aby, když se na to koukne, si vzpomněla na mě a na naše společný zážítky..<3 Musím něco jet koupit, než bude pátek (poslední den školy, takže jí to musím dát) jenže.. právě jsem doma a né ve škole, protože jsem nemocná, tudíž doufám že se rychle uzdravim (myslete na mě:-*) a budu moct jet něco koupit...))
Taky, a to i přes to, že nemám ráda, ne, nesnáším zimu ani dést ani sníh, tak doufám že alespon na vánoce ho trchu bude, toho sněhu, ne deště samozřejmě:DD Sníh ujde, dokud neroztaje v ponožkách, tak je alespon podstatně sušší než déšt..:D)) Ale podle mě ten sníh k těm svátkům tak nějak patří..
Taky se Blíží pololetí, co vám zatím vychází za známky?:)) Mě super, lepší to ani bejt nemůže, ted ještě konečně rozhodnout tu školu..:))
Jo a, ted jsem četla všechny díly twilight<3 už po sedmý, né že bych byůa nějaká uřvaná po tom, ale mám to hrozně ráda.. rozbřesk má 600 stránek a já ho přečetla v neděli za jeden den..:DD vlastně, utkvěl mi v hlavě název kapitoly 17, Z Jacobova pohledu: -ten název byl takhle-JAK VYPADÁM? JAKO ČARODĚJ ZE ZEMĚ OZ? POTŘEBUJETE MOZEK? POTŘEBUJETE SRDCE? POSLUŽTE SI. VEZMĚTE SI MOJE. VEZMĚTE SI VŠECHNO CO MÁM.
Já nevim, zdá se mi to takový.. nevím jak to říct))
Každopádně už pujdu, ted koukat na film, asi rozbřesk taky:D.. tak se mějte, užijte si vánoce!
S přáním pevného zdraví, s láskou navždy vaše -A♥

-fotka s Kelly♥
-trošku koštata:DD -BFFFFFFF
- já ta vlevo..:DD

6.8

6. srpna 2013 v 20:58 | Adél
Ahojte všichni! jak se máte?:)
Dneska jsme se se ségrou vratily z 20 denního tábora:3 Bylo to mega super úžasbý a chci zpáty:3 Téma byl Hobit, my byly hobiti, kápoši trpaslíci a zachranovali jsme horu Erebor před drakem Šmakem. Bylo to tam tak strašně super. V polovině tabor jsm eměli puták na 3 dny. zrovna jak bylo to 40C vedro:D první dva dny js,e jeli na pramicích (cca 35km) a další den jsme šli zpatky pěšky (cca 17km) moc jsme si to všechno užily a chci se vrátit!:)) a co vy? jak užíváte prázdnin?:))
S ořáním oevného zdraví (:DDD) -A

Fotka: Kdo se těší? :D
nejlepší misto na světě<3

Fotka

26.6.2013

26. června 2013 v 15:20 | Adél
''Dear diary..'' Tak už začínaj prázdniny... to nák rychle uteklo ne?:D jestli takhle rychle uteče můj život, tak potěš prd*l teda:D (s prominutím) :D
Ale, jak se dneska všichni máte?:) To počasí je fakt na dvě věci-.-... Tak přes víkend jsme měli s hasičema (děti a dorostenky) kraj.. obojí jsme pokazili jak něco:D děti jsme byly 5. z 12-ti:D a dorostenky zas 3....;)) Na těch dorostenkách jsem měla mega štěstí fakt jako (y) hned v první disciplíně -jednotlivci- jsem se na kladině rozflákala a mám sedřenou nohu.. /holeň, stehno a pak trochu druhou nohu-koleno/ Fotku máte v celým článku, jestli se chcete zasmát nad mojí nešikovností-.-:D Jinak, byli jsme nedávno nakupovat, tak jsem si koupila samý krásný věci :3 Třeba tričko, do půlky břicha na který jsem si nažehlila 'forever belieber' (fotka zas v celém článku) a přitom to triko samotný v Gate ve slevě za 68kč :33 a krásný kratasy taky z Gateu:3♥, tu ombré barvu od palette či co(zatim mám na vlasech jen jakoby to trochu- pulku ty barvy a ve čtvrtek mi tam mamka dá zbytek:) ) Pak ještě jedno triko, taštičku a spodní prádlo z F&F a ještě něco:)) třeba dárek pro mojí nej kámošku Kelly která má dneska narozky a ták... různý fotky máte zase v celém článku:)
A co vám vychází na výzo?:)) Já bych měla mít samý:D a nejsem šprt-.-:D Jo a, nechcete dneska ještě zase nějakej DIY-článek?:) napište si kdyžtak s čím:)!
a TEĎ klikněte na 'celý článek' a jukněte na fotky!:)
ps: můj držkopád, jestli se chcete pokochat jak se snažím lítat:DD http://www.youtube.com/watch?v=Ro70DT4HVdY&feature=youtu.be prej to doopravdy vypadalo huř.. nevim no:D
xoxo -A

13.6.2013

13. června 2013 v 18:07 | Adél
"Dear diary.." Ahojte vespolek!:) Omlouvám se, že sem ted nic nepřidávám, ale ve škole se nám snad snaží rozdrtit mozky-.- :D Píšeme furt nějaký testy, projekty a blbosti jak o život. Pak máme taky pořád hasiče, protože příští týden jedeme na kraj, dneska jsem měla klavír a prostě děs:D
Taky jste tak moc rádi že je konečně teplo? já taky:) Ale hrozně to všechno nák uteklo, za dva týdny prázdniny?! uff:D
Jooo musim vám říct jednu věc.. v úterý šla ségra k rovnátkovýmu zubaři, naposledy na poslední kontrolu a já se k ní přidala jakože ''doprovod'' abych nemusela do školy:DD Je to na Náměstí míru.. tak, jedna věc, že jsme tam potkali kámošku ze školy a jejího bráchu ze školy o kterých ani nevim že tam choděj.. a druhá věc.. byli jsme v terranově a tam jsem si koupila fáákt supr-čupr hnědou kabelku, jak přes rameno tak do ruky, takovou hnědo-hnědou s nákýmá cvočíkama:D, vejdou se do ní učebnice a pohoda a jenom proto že byla malinko dole na obou stranách škrábnutá ták... mě stála jenom 29kč!:) jako super:D na to že to byla terranova a taška ,která by tam normálně (tipuju) stála minimálně 400Kč a je fakt pěkná:)... a ségra si koupila stejnou, ale šedou tak se šráblnutím ale menším, za 49..! tákže fakt radost:) a co vy, máte za poslední doby taky nějaký úlovek z nákupů?:)
-A

26.5.2013

26. května 2013 v 20:11 | Adél
''Dear diary'' to snad není možný:D Je květen ne březen! tak co znamená to počasí??:/:D Tak popořadě... včera jsme měli okres starších žáků na hasičích. Jo, další okres, ale minule to byly dorostenky!:D Ale... jestli by vás náhodou zajímalo jak jsme dopadli:DD byoli jsme prvnííí!:D Všechny disciplíny jsme vyhráli a za necelý měsíc hurá na kraj. A jen pro vaší info:DD od doby co běhám hasiče (od 7-8) se nestalo aby jsme okres nevyhráli!:) Moje 28. medaile:) no, dneska nasi hasiči hned vedle v Bojanovicích porádali 1.kolo brdské ligy pro dospělé:) Měli jsm šanci běžet za družstvo ''B'' kdyby jsem chtěli, i když za muže a ženy se může běhat až od 15-ti, tak tím že jsme to pořádali by to nevadilo. Nakonec jsme neběhali protože jsme nechtěli, ale pomáhali jsme ve stánku.. úúú tím že byla zima furt lidi chtěli čaje a věci z grilu. Já připravovala tácky jakože s kečupem nebo hořčicí. ještě tedko slyšim v hlavě- hořčice,hořčice,kečup,hořčice,kečup,hořčice,hořčice,hořčice....-.- :D Jak dneska, tak včera pršelo a všude bylo bahno... hrozný, nezávidim těm co běhali. například takovej koš... to musíte úplně ponořit koš(i s váma:D) do kádě, takže pak jste mokrý a chudáci prostě:D:)) Já naštěstí dělám pravého prouda, takže mě tohle nehrozzí(když dobře zapojim).
A zítra jedem na nějaký stupidní úřad práce-.-:D
Tady máte ze sobotního okresu dětí fotku a další fotky ze všech pěti disciplín(fakt hodně hodně:D) najdete v celém článku!:)
PS: pršelo, běhali jsme a měli jsme helmy, takže se nesmát!:D
Já jsem číslo 7:) 1. je moje super kámoška Maru, 2. je Kika, 3. můj nejlepší kamarád (nejkoš) Jirka♥, 4.Kačka, 5. Simča, 6.Adél(Vemeňačka:D), 7.no, já, 8. Lenka a 9. je Domča (dvojče) ;))
koukněte na ty další fotky!:)

20.5.2013

20. května 2013 v 16:52 | Adél
''Dear diary'' jsem mrtvá:D Jestli se ptáte proč.. hned vám to osvětlím:) Ve čtvrtek jsme měli se školou atletiku.. no, skočila jsem si dálku, zaběhla 60m, štafetu a umřelo mi SKORO všechno svalstvo, ale je tam to ''skoro'' takže pohoda:D V pátek jsme měli soustředění hasičský od půl druhý do sedmi večer... Běhali jsme útok CTIV, útoky, 4x60m, dlouhou civku (disciplíny) a auuu moje ještě víc bolavý svaly!:D A ted to nejlepší..:D po malé sobotní přestávce nás v neděli čekal okres dorostenek(hasiči). Tákže:D První věc, měla jsem rozbolavělý svaly, další věc... hned v první disciplíně jsem úplně na konci, takže to -naštěstí- náš výsledek neohrozilo, hodila ehm 'pusu'.:D Takže rozedřený koleno.. to jsme běželi další pokus, pak jednotlivce-který se mi moc nepovedly:(- a pak útoky.. ale aby ke všemu toho nebylo málo.. zapomněli nám na útoky dočerpat vodu, takže díky chybě pořadatelů jsme museli pokus znovu opakovat?:D Konečně, zdálo se to jako 156876864523let jsme v sedm hodin přijeli domů.. a to už mi vážně všechno to svalstvo umřelo:D... dala jsem si vanu, lehla jsem si a ráno(dneska) jsem se vzbudila jako přejetá parním válcem s rozbolavělým odřeným kolenem a rukou.. co víc si po víkendu přát?:D
Tady máte fotku z hasičů, z minuléhé roku. Kraj dorostenek...
ps: Tak jsme třetí no a no? Třetí místo taky místo...:) Jen mě štve že jsme kvůli malé kamarádčině chybě nepostoupili na republiku.. ale co, za měsíc jedem na kraj zas, tak kdo ví:D
no nic. Já jsem třetí z prava.. s tim pohárem v ruce----> už je to rok stará fotka:DD

Ahojte!:)

16. května 2013 v 19:10 | Adél
''Dear diary'' :D tak tohle je asi oficiální představení.Nejspíš bych se měla snažit udělat dojem, že jo?:D No, Jmenuju se Adéla Julišová.Je mi 14, v srpnu, přesněji 14. sladkých 15♥ :D Chodím do 8. třídy(odklad), mám přes 173cm, hnědý vlasy, modro-šedo-zelený..no prostě mix oči, hubenou postavu, 2 dioptrie(ale nosim čočky, nic a nebo brejle jenom občas:D) .. jo a, obří pusu a tmavý obočí-.-:DD Bydlim v Bratřínově (Praha-západ) s mamkou Petrou, taťkou Robertem, ségrou(dvojče) Domčou, stafordem Nikitou(pes), kočkou Eliškou a králíkem Bonnie. Mám ještě 24 letou nevlastní sestru Terku, kterou beru jako vlastní. Moje nejlepší kámoška ze školy je Kelly a taková ta ''best friend forever'' (alespoň si to myslíte do doby, než se to zvrtne) je/spíš byla Krisa (s měkym i) :) Ve škole mám jedničky (ale pšššt:DD)Miluju Justina Biebera, strašně obdivuju co dokázal, co dělá pro charity a jak miluje svoje fanoušky!:)Taky hrozně ráda koukám na Harryho Pottera, Stmívání a upíří deníky:D,hodně čtu (všechy Twilight jsem četla 4x a všechny HP 2x):DD, maluju, vyrábím, sportuju, bloguju, jsem s kamarádama, zpívám, hraju na klavír a dalších plno věcí. Chodím na hasiče, neberu to u jako kroužek, ale spíš jako část mojeho já.:) Ani nevíte, jak jsem ráda že jsem se stala adminkou na tomhle blogu!! Vůbec jsem nečekala že by z toho něco bylo!:)) Ale, věcí o mě už bylo dost:D Takže, To jsem já:)
 
 

Reklama